150 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz

S.S.SSIKÇA SORULAN SORULAR


Hangi Kargo ile çalışıyorsunuz?

Ürünlerimizi Aras Kargo ile teslim ediyoruz. Aynı şekilde iadelerinizi de Aras Kargo ile bize ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Aldığım ürünlerin Fiyatına KDV Dahil mi?

Sitemizde görmüş olduğunuz tüm fiyatlara KDV dahildir. Aldığınız ürünlerin KDV tutarı, giyimde %8, aksesuarda %18 olacak şekilde faturada belirtilir.

3 D Secure Nedir?

3D Secure, elektronik ticaret işlemlerinin güvenliğinin artırılması amacıyla Visa ve MasterCard tarafından geliştirilmiş bir güvenli ödeme sistemdir.

Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode logoları bulunan sanal iş yerlerinden yapılan alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır.

3D Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır, alışveriş yapılan kredi kartı sahibinin cep telefonuna SMS ile onay kodu gönderilir veya kart sahibi dışında kimsenin bilmediği özel bilgiler istenir. Bu sayede hem kart sahipleri hem de üye iş yerleri çalıntı kart vb  olumsuz durumlara karşı korunmuş olur. 

Ürün iade Şartları nelerdir?

“Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" ürünü teslim aldığınızdan itibaren 15 gün’dür. İade işlemlerinin başlaması için iade etmek istediğiniz ürünün 15 gün içinde depomuza ulaşması gerekmektedir.

  • İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir.
  • İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Örnek: ayakkabıları kutuları, gözlük, cüzdan vb.
  • Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.