150 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz

HakkımızdaBİZ KİMİZ

Beverly Hills, California lüks ve ihtişamıyla dünya çapında eşi benzeri olmayan bir üne sahiptir. Film yıldızlarına ve milyonerlere ev sahipliği yapan, tropikal bitki örtüsü ve mükemmel Kaliforniya havasının ortasında yer alan şehrin yaşam tarzı, özlemin doruk noktasını temsil ediyor.

En eski takım sporu olarak kabul edilen polo sporu, asiller tarafından çağlar boyunca oynanan bir oyun geçmişine sahiptir. Sıklıkla "Kralların sporu" olarak anılır.

Beverly Hills Polo Club markası 1982'de kuruldu. Beverly Hills'in hem zarafetinden hem de ihtişamından ve polonun miras sporundan esinlenen Marka, bu rekabetçi sporun heyecanını özel bir sosyal kulüp üyeliğiyle birlikte yakalıyor.

İkonik ticari marka at ve binici logomuzun yer aldığı moda spor giyim ve spor giyim koleksiyonları, önde gelen büyük mağazalar tarafından sergilendi. Markanın istek uyandıran unsurları Amerikan halkı tarafından hızla kabul edildi ve sonraki moda koleksiyonları yurtdışında başarıyla kabul edildi.

Beverly Hills Polo kulübü bugün, 70'den fazla ülkede dağıtımı olan markalı ürünlere ek olarak 650'den fazla yaşam tarzı mağazasına sahiptir.

İLHAM KAYNAĞIMIZIN ÖZÜ


Polo sahasında ya da arkadaşlarıyla takılmada eşit derecede rahat olan başarılı bir insan olan modern, güler yüzlü bir adam .
BHPC kişisi rahat bir şekilde güven yayıyor.
Kulüp üyelerimiz moda bilincine sahiptir ve bireysel bir stil anlayışı vardır.